12 Nisan 2015 Pazar

Sensory Couple 2015 Kore Dizisi

Bu dizeye bayıldım.4 bölümünü izledim izlediğim bölümler çok güzeldi. O kadar güzel başladı ki devamı da güzel olacağı belli her bir bölümü izlediğimde acaba suçlu o mu bak o şüpheli davranıyor acaba o kötümü her bir bölümde herkesi şüpheli ettim. :) Doktor ve şef bir numaralı şüpheliler zaten kısaca özetleyeyim. 


Choi Eun Seol : Başrol kızımız. Okuldan eve geldiğinde anne ve babasının öldürüldüğünü görür. Katillin elinden kaçar caddedeki arabalardan birine çarpar. Kız kaçar kaza geçirir ama kızı kovalayan adam boğuşma sırasında kızın üniformasındaki isminin yazılı olduğu kumaşı koparır. Kız kaza yaparak adamdan kurtulsa bile adam kızın ismini biliyor. Kız bu şekilde konuya dahil oluyor. Hastane de 193 gün komada kalıyor uyandığında ise bir farklılık vardır. Bir gözü renk değiştirmiştir. Ve renk değiştiren gözü ile kokuları alabilmektedir.
Başrol adamımız ise Choi Moo Gak; kız kardeşi boğazı kesilerek öldürülür. Başrol de ki kız ile kardeşinin isimleri aynıdır. Kardeşi öldükten sonra hislerini kaybeder. Kolu çıkıyor acıyı hissetmiyor. Doyduğunu bile hissetmiyor. 
Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak. İzlemeye devam...
Unutmadan Dizinin Türü: Komedi,Aksiyon,Fantastik,Romantik

Çok güldüm bu sahneye bir anda yere düştü bayıldı zannettim meğer uyuyakalmış :)


Bu sahnede çok komikti :)Ve güzel bir dizinin daha sonuna geldik hala izlemediyseniz ne duruyorsunuz hemen başlayın
Unutmadan söyleyeyim Kore dizileri bağımlılık yaratıyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Facebook Sayfama da Beklerim

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...