28 Kasım 2015 Cumartesi

Dıy: Stor Perde Değişimi

Herkese Merhaba
Bugün sizlere çok beğeneceğinizi bir fikirle karşınızdayım. Eviniz de çoğunuzun stor perdeler vardır. Hani perdenin yanında bir ip sallanır onu çekerek yukarı aşağıya iner. Hatta benim bir keresinde kafama düşmüştür. Bu nedenle perdeyi yukarı çekerken korka korka kaldırıyordum. Çıkartıp temizledikten sonra bir de onların takılması çok zor annemden biliyorum. Annemde yeni bir fikir geliştirdi bu stor perdeleri normal perde gibi kullanmak için uçlarına perde kornişten geçen küçük küçük şeyler var ya onları stor perdenin ucuna dikti. Stor perde yukarı aşağıya inmeden sadece sağa sola kaydırılabiliyor.

Videoyu da seyredebilirsiniz:)

Nasıl buldunuz fikri beğendiniz mi?
Youtube
Facebook
Google+
Twitter

4 yorum:

 1. Ama altindaki metal profilden dolayi perdeniz normal perde gibi bir tarafa cekince ust uste yigilamayacaktir. Ustten de potluk yapabilir gibi geldi bana. Kafam karisti acikcasi :) Biz kullanamazdik herhalde :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Günaydın :) Yok kullanabilirsin kullanımı çok kolay normal perde gibi :)

   Sil
 2. Bu yazınız çok iyi oldu. Herkes stor taktırıyor, ben de mi taktırsam diye düşünüyordum. Ama temizliği hep kafama takılıyordu. Yazınız sayesinde vaz geçtim, güneşlik perdelerim gayet kullanışlı, anladım :)
  Sevgilerimle

  YanıtlayınSil
 3. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği ayrıca bir de çekiliş var beklerim sevgiler :)

  YanıtlayınSil

Facebook Sayfama da Beklerim

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...